Instalacja Systemu Okuć Elektronicznych SALTO w Hotelu Aurora Międzyzdroje

W listopadzie 2023 roku nasza firma zakończyła prace instalacyjne systemu okuć elektronicznych SALTO w nowo rozbudowanej części hotelu oraz przeprowadziła modernizację istniejącego systemu. Projekt obejmował kompleksowe rozwiązania, które podniosły poziom bezpieczeństwa i wygody zarówno w nowych, jak i modernizowanych strefach hotelu.

Nowa Rozbudowana Część Hotelu

W nowej części hotelu zastosowaliśmy okucia SALTO XS4 Original+ w wersji europejskiej, które charakteryzują się nowoczesnym designem i zaawansowaną technologią. Dodatkowo, zainstalowaliśmy przerywniki prądu ESD, co zapewnia oszczędności w zużyciu energii elektrycznej w obiekcie.

Modernizacja Istniejącego Systemu

W ramach modernizacji starej części hotelu wymieniliśmy część istniejącego systemu okuć elektronicznych na nowe okucia SALTO XS4 Original+ w wersji amerykańskiej ANSI. Wymiana była konieczna ze względu na zastane otworowanie drzwi, które wymagało zastosowania odpowiednich standardów.

Zastosowane Technologie:
  • SALTO XS4 Original+ (wersja europejska): Zainstalowane w nowej części hotelu, zapewniające elegancki wygląd i zaawansowane funkcje kontroli dostępu.
  • Przerywniki prądu ESD
  • SALTO XS4 Original+ (wersja amerykańska ANSI): Zainstalowane w modernizowanej części hotelu, dopasowane do istniejących drzwi i otworów.
Zalety Zastosowanych Rozwiązań:
  • Bezpieczeństwo: Nowoczesne okucia SALTO zapewniają wysoki poziom ochrony dla gości i personelu hotelowego.
  • Wygoda: Bezkluczowy dostęp eliminuje problemy związane z tradycyjnymi kluczami, zwiększając komfort użytkowania.
  • Nowoczesność: Zastosowane rozwiązania są zgodne z najnowszymi standardami, podnosząc prestiż hotelu.
  • Elastyczność: Możliwość dostosowania systemu do różnych standardów otworowania drzwi (europejskich i amerykańskich) pozwala na łatwą integrację w różnych częściach hotelu.
Podsumowanie

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii SALTO XS4 Original+ oraz przerywników prądu ESD, nowa i modernizowana część hotelu została wyposażona w nowoczesny i bezpieczny system kontroli dostępu. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy przyczynić się do podniesienia standardów bezpieczeństwa i komfortu w tym obiekcie.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług i oferowanych rozwiązań w zakresie systemów kontroli dostępu.