System bezprzewodowej kontroli dostępu SALTO na promie MF Epsilon

W lutym 2024 roku nasza firma zainstalowała nowoczesny system bezprzewodowej kontroli dostępu SALTO na promie MF Epsilon. Projekt ten obejmował zamontowanie okuć SALTO XS4 Original+ z wąskim szyldem i blachami maskującymi.

Dzięki zastosowaniu okuć SALTO XS4 Original+, zlikwidowaliśmy konieczność używania dotychczasowych kluczy mechanicznych. Blachy maskujące zapewniły estetyczne wykończenie, ukrywając wcześniejsze otwory w drzwiach. Nowoczesne rozwiązania SALTO pozwoliły na bezkluczowy dostęp, co zwiększyło komfort i bezpieczeństwo zarówno dla pasażerów, jak i załogi promu MF Epsilon.

Nowy system kontroli dostępu oferuje szereg korzyści, w tym zwiększone bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania, eliminując problemy związane z tradycyjnymi kluczami. Dzięki naszej instalacji, prom MF Epsilon jest teraz wyposażony w zaawansowaną technologię kontroli dostępu, zapewniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozwiązaniach w zakresie systemów kontroli dostępu.