Wirtualna sieć SALTO (SVN)

Bezprzewodowa sieciowa kontrola dostępu

svn1Wirtualna Sieć SALTO (SVN) jest systemem opartym na opatentowanej technologii zapisu/odczytu. W systemie SVN wszystkie informacje związane z użytkownikiem przechowywane są na karcie lub innym identyfikatorze który dział jak nośnik danych. Plan dostępu jest za pośrednictwem okablowanych czytników. Opcjonalnie każda aktualizacja może odbywać się z poziomu menadżera systemu, bez zastosowania okablowanych punków dostępu. Wszystkie inne urządzenia kontroli dostępu takie jak elektroniczne okucia czy wkładki są połączone w wirtualną sieć za pośrednictwem kart użytkowników. Wymiana informacji między zamkiem a kartą jest dwukierunkowa. Np. Informacja o zablokowaniu danej karty jest przenoszona na wszystkich innych kartach do zamków offline. Gdy zagubiona albo skradziona karta zostanie następnie przyłożona do zamka, nastąpi jej automatyczne wykasowanie. Niski stan baterii w okuciach / wkładkach offline jest zapisywany na kartach użytkowników i przekazywany w ten sposób do punków aktualizacyjnych.

Wymiana informacji za pomocą nośników RFID jest zabezpieczona i szyfrowana. SAL TO oferuje wszystkie powszechnie stosowane technologie RFID, co pozwala na wykorzystanie jednej karty w wielu różnych systemach. W razie potrzeby, SALTO SVN może wykorzystać nośniki / identyfikatory, które są już stosowane na danym obiekcie.

Główne zalety wirtualnej sieci SALTO (SVN)
– Niskokosztowa, szybka i prosta instalacja ponieważ tylko punkty aktualizacyjne wymagają okablowania.
– Kontrola i zarządzanie wszystkimi punktami dostępu zdalnie z jednej lub więcej stacji roboczych.
– Dostępne wszystkie popularne technologie RFID, również z wykorzystaniem wielu aplikacji na jednej karcie.
– System o najwyższym poziomie bezpieczeństwa może obsługiwać aż do 64,000 przejść, w różnych lokalizacjach, a nawet w różnych krajach.
– System działa nawet w przypadku przerwy w dostawie prądu, ponieważ okucia i wkładki zasilane są z bateriami.

SVN