Zaawansowany systemy kontroli dostępu SALTO w Hotelu Mieszko w Gorzowie

Nasza firma przeprowadziła kompleksową dostawę i montaż okuć elektronicznych SALTO w Hotelu Mieszko w Gorzowie. Projekt ten obejmował instalację różnorodnych modeli okuć i wkładek elektronicznych SALTO, dostosowanych do zróżnicowanych typów drzwi w obiekcie.

W ramach realizacji wykorzystaliśmy okucia SALTO XS4 Original i Original+ w wersji europejskiej i skandynawskiej, które zapewniają niezawodność i elegancki wygląd, idealnie dopasowując się do różnych standardów drzwi. Dodatkowo, zamontowaliśmy okucia SALTO XS4 Mini Metal, kompaktowe i stylowe rozwiązanie, oferujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. W projekcie uwzględniono także nowoczesne wkładki elektroniczne SALTO NEO, charakteryzujące się wyjątkową trwałością i funkcjonalnością, zapewniając bezpieczny i wygodny dostęp.

Dzięki zastosowaniu tych zaawansowanych technologii, system kontroli dostępu w Hotelu Mieszko gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, wygodę użytkowania oraz elastyczność w zarządzaniu dostępem do różnych stref budynku.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach oraz oferowanych rozwiązaniach w zakresie systemów kontroli dostępu.