Nowoczesny System Kontroli Dostępu SALTO na promie MF Galileusz

W lutym 2023 roku nasza firma przeprowadziła instalację nowoczesnego systemu bezprzewodowej kontroli dostępu SALTO na promie MF Galileusz, kursującym na trasie Świnoujście – Trelleborg. W ramach projektu wymieniliśmy stary system klamek elektronicznych na nowoczesne rozwiązania SALTO, które znacznie podniosły standard bezpieczeństwa i wygody na promie.

Na promie zastosowano dwa rodzaje zamków w zależności od typu drzwi. Na 25 drzwiach zamontowaliśmy zamki SALTO AElement w standardzie amerykańskim ANSI, wyposażone dodatkowo w cylindry na klucz mechaniczny oraz blachy maskujące, które estetycznie zakryły istniejące otworowania. W pozostałych 26 drzwiach zainstalowaliśmy okucia SALTO XS4 Original+, również z blachami maskującymi dla uzyskania jednolitego wyglądu.

Dzięki nowemu systemowi SALTO, prom Galileusz oferuje teraz zwiększone bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania, eliminując problemy związane z tradycyjnymi kluczami. Nowoczesne technologie zastosowane w instalacji zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno pasażerom, jak i załodze.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozwiązaniach w zakresie systemów kontroli dostępu.