Mobile rozwiązania SALTO

Kontrola dostępu z wykorzystaniem smartfona

Dzięki technologii SALTO JustIN, smartfon może być justinwykorzystywany w kontroli dostępu. JustIN Mobile umożliwia otwarcie elektronicznego zamka za pomocą samrtfona. JustIN mSVN zmienia smartfon w mobilny punkt aktualizacyjny dla kart użytkowników.

JustIN Mobile

JustIN Mobile wykorzystuje Bluetooth Low Energy (BLE) do komunikacji między smartfonem, a elektronicznym zamkiem. Mobilny klucz wysyłany jest z oprogramowania ProAccess Space, do aplikacji mobilnej JustIN zainstalowanej na smartfonie z wykorzystaniem sieci GSM. Użytkownik otrzymuje powiadomienie o otrzymaniu nowego klucza.
Następnie wystarczy przyłożyć smartfon do zamka i włączyć komunikację za pomocą aplikacji mobilnej JustIN. Cała transmisja danych jest szyfrowana i zabezpieczona przed klonowaniem. Użytkownicy mogą otrzymywać klucze wszędzie i o każdej porze. Dzięki temu system kontroli dostępu zyskuje jeszcze większą elastyczność nie zmniejszając poziomu bezpieczeństwa. JustIN Mobile może być używany razem z kartami, lub zamiast nich.

JustIN mSVN

JustIN mSVN (mobilna Wirtualna Sieć Salto) to technologia opracowana przez SAL TO, aby zapewnić możliwość aktualizacji kart użytkowników , wykorzystując współpracę mSVN i NFC w smartfonie. Podstawowa Wirtualna Sieć Salto (SVN) może być wykorzystywana w lokalizacjach w których zainstalowane są okablowane czytniki, mSVN pozwala na aktualizację wykorzystując jedynie kontakt karty ze smartfonem.
Nowe plany dostępu i czarna lista wysyłane są do autoryzowanych i zarejestrowanych użytkowników z ProAccess SPACE do aplikacji mobilnej mSVN. Następnie smatrfon z włączonym NFC służy jako standardowy czytnik XS4. Użytkownik aktualizuje kartę, przykładając ją do smartfona z aplikacją mSVN. Cały transfer danych jest szyfrowany i zabezpieczony , wykorzystując technologię Mifare DESFire EV1

justin_schemat