O firmie

SALTO SYSTEMS – zawsze krok przed innymi

Od 2001 roku SALTO SYSTEMS dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu. Tworząc Wirtualną Sieć Salto (SVN) opartą o technologię data-on-card, SALTO zrewolucjonizowało kontrolę dostępu na całym świecie i ustanowiło nowe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz redukcji kosztów zarządzania.

Platforma SALTO XS4 oferuje szeroki wybór wszechstronnych i uniwersalnych produktów , które pozwalają zapewnić kontrolę dostępu dla najbardziej zróżnicowanych sektorów – zaczynając od biur i budynków rządowych, przez służbę zdrowia, instytucje publiczne i edukacyjne, aż po hotele i lotniska.

Dzięki nadzwyczajnej innowacyjności w ciągu niespełna piętnastu lat SALTO stało się jednym z pięciu największych dostawców systemów elektronicznej kontroli dostępu na świecie. Poza siedzibą główną firmy w Oiartzun w Hiszpanii, SAL TO posiada również swoje biura w 25 innych krajach na całym świecie. Systemy kontroli dostępu SALTO dostępne są w ponad 90 krajach, w których zainstalowanych zostało już ponad 2 mln punków kontroli dostępu.

salto_firma2

PATRONIC – dostarczamy bezpieczeństwo

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem firmy SALTO SYSTEMS w Polsce. Bezpośrednia współpraca z producentem pozwala zapewnić naszym klientom możliwie najkorzystniejsze warunki oraz najwyższy poziom obsługi.

Specjalizujemy się w wyposażaniu budynków w kompleksowe systemy zamknięć oparte na rozwiązaniach elektronicznych, elektromechanicznych oraz mechanicznych. Pomagamy firmom, instytucjom i klientom indywidualnym pozbyć się pęków kluczy dostarczając rozwiązania zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i realne oszczędności. Obsługujemy inwestycje i zapewniamy serwis dostarczonych przez nas systemów na terenie całego kraju.

Na polskim rynku działamy od 1991 roku. Ponad 25-letnie doświadczenie oraz dziesiątki tysięcy dostarczonych zamknięć sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem, a poziom naszej wiedzy i kompetencji w zakresie produktów, które dostarczamy jest na najwyższym możliwym poziomie. Nasza znajomość branży systemów zabezpieczeń wykracza daleko poza zabezpieczenia drzwi. Firma PATRONIC dostarcza klientom indywidualnym, partnerom handlowym oraz inwestorom także elektroniczne systemy zabezpieczeń, systemy ochrony przeciwpożarowej oraz systemy automatyki budynkowej.