Montaż systemu kontroli dostępu w Hotelu Jazz Wrocław

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma zakończyła prace związane z instalacją nowoczesnego systemu kontroli dostępu w Hotelu Jazz Wrocław. Projekt ten obejmował kompleksowe rozwiązania, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygodę dla gości i personelu hotelowego.

Zainstalowane Systemy:

  1. Okucia SALTO XS4 Mini:
    • W całym hotelu zamontowaliśmy 67 sztuk okuć SALTO XS4 Mini, które charakteryzują się kompaktowym designem i zaawansowaną technologią. Te inteligentne zamki pozwalają na bezkluczowy dostęp do pokoi oraz innych pomieszczeń hotelowych, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.
  2. Kablowy System Kontroli Dostępu SALTO:
    • System ten został zainstalowany w windach oraz na głównym wejściu do hotelu. Dzięki niemu, dostęp do poszczególnych pięter oraz wejście do budynku są teraz kontrolowane i monitorowane, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo oraz kontrolę nad ruchem w hotelu.

Zalety Zastosowanych Rozwiązań:

  • Bezpieczeństwo: Nasze systemy zapewniają ochronę zarówno gości, jak i personelu hotelowego. Kontrola dostępu do różnych stref hotelu jest teraz precyzyjnie zarządzana.
  • Wygoda: Bezkluczowy dostęp eliminuje problemy związane z tradycyjnymi kluczami, takie jak ich zgubienie czy konieczność wymiany zamków.
  • Nowoczesność: Zastosowane technologie są zgodne z najnowszymi standardami w dziedzinie kontroli dostępu, co podnosi prestiż hotelu i podnosi komfort jego użytkowników.
  • Elastyczność: Systemy SALTO umożliwiają łatwe zarządzanie dostępem oraz szybkie dostosowanie do zmieniających się potrzeb hotelu.

Podsumowanie

Dzięki instalacji 67 sztuk okuć SALTO XS4 Mini oraz kablowego systemu kontroli dostępu SALTO, Hotel Jazz Wrocław zyskał nowoczesne i efektywne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Jesteśmy dumni, że mogliśmy współpracować przy tym projekcie, dostarczając rozwiązania najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszych usług oraz oferowanych rozwiązań w zakresie systemów kontroli dostępu.